top of page
СТОМАТОЛОГІЯ ОДУЖАННЯ

Корекція деструкцій

 «Якщо ви бажаєте мати чудове здоров'я, ви повинні знати, як це відчувається зараз у вашому тілі, незважаючи на ймовірну  видимість протилежного» 

ченнелер, співзасновник Школи Містерій Сананди, автор книг, композитор Сел Рейчел 

Одужання від нальоту зубів

Одужання від ускладнень карієсу

Одужання від карієсу

   Перш ніж розпочати практичний розгляд загального універсального способу корекції станів самопочуття та деструкцій організму варто узгодити, що відчуваєш зрозуміння і згоду з тим, про що йдеться у статтях «Чому хворіють зуби», «Чому хворіють ясна», «Оптимальне для організму» та «Пізнати явище психонейросоматики». Якщо в чомусь не має розуміння чи згоди, знай, що нижченаведена вправа може спричинити дискомфорт з яким може бути незрозуміло як поводитись і як зупинити. (так відбувається якщо припинити виконання техніки зосередившись лише на дискомфорті). Отже виконуй вправу з метою пізнання або з метою дегустації способу досягнення бажаного рівня здоров’я, бо це життєво цікаво.

   Щоб відчути явище психонейросоматики як метод корекції необхідно виконати психологічне спостереження за сабою. Фундаментально, під час виконання варто усвідомлювати теперішню мить і життя в якому зараз знаходишся і далі живеш. Весь психонейросоматичний процес здійснювати як спостерігач до кінця вправи.

 

Створи собі умови на 5-10 хв, в яких вдасться уникнути відволікання від виконання вправи.

 

✓   Пригадай нещодавній актуальний неприємний випадок. Без особливого заглиблення в нього, спробуй збагнути, як його відчуваєш: приємно, чи ні?,…  де в тілі знаходиться те відчуття?,… яких розмірів?…  якого кольору?… Що це відчуття спонукає робити, як діяти? Запам’ятай образ який утворився.

✓   Усвідом, яке маєш бажання щодо цієї ситуації? Дозволь собі щиро уявити бажаний результат на 100% так як хочеш. Вірне формулювання бажання: «хочу, щоб відбувалось…», важливо: формулювання бажання має бути однозначним, необхідно уникнути вживання прийменників «не» та «без»… Готово? Відчуй своє бажання на всі 100%…  Як його відчуваєш: приємно, чи ні?,…  де в тілі знаходиться те відчуття?,… яких розмірів?…  якого кольору?…  Що це відчуття спонукає тебе робити, як діяти? Запам’ятай образ який утворився.

Порівняй перше та друге відчуття. Помічаєш різницю? Згідно якого відчуття обереш жити? Якщо обереш перше відчуття, маєш свободу волі нічого не робити, все вже відбулось. Якщо обереш друге відчуття усвідом, що можеш зробити щоб прокласти шлях до бажаного, чим більше відповідей, тим більша ймовірність реалізації. Доки вдаватиметься увагу зосереджувати на обраному шляху, життя буде наповнюватись бажаними обставинами та здоров’ям.

Людина Мозок_edited.png
bottom of page